MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 15086523

nr 1508 6523

CARPET

oriental, 208x300, wear, damages.

Orientalisk, 208x300 cm

Condition: slitage, skador

800

SEK 1000

Monday December 12 2022
at 18:11:41